Cussagl executiv

Über uns

Christian Cebulj

Prof. Dr., kath. Theologe
Rektor Theologische Hochschule Chur
Chur
081 254 99 97
christian.cebulj@ktch.ch

Über uns

Vendelin Coray

Tourismusexperte
Geschäftsführer Schwyz Tourismus AG
Schwyz
079 749 12 31
vendelin.coray@schwyz-tourismus.ch

Über uns

Michael Landwehr

ref. Pfarrer
Präsident KTCH
Zürich

079 482 01 74
michael.landwehr@ktch.ch

Über uns

Elvira Merz Krapf

Altstadtkirchen Zürich
Finanzen KTCH
Zürich und Engadin
078 629 47 70
elvira.merz@ktch.ch

 

Cussagl consultativ

Über uns

Simon Bart

Historiker
Arbeitsgemeinschaft Kirche und Landwirtschaft
Bern
simon.bart@ktch.ch

Über uns

Natalia Bezzola Rausch

Kirchgemeindepräsidentin, Gemeinde- und Kantonsrätin
Speicher AR
natalie.bezzola@ktch.ch

Über uns

Rafael Enzler

Projektentwickler im Tourismus
Partner von gutundgut
Lenzburg
rafael.enzler@gutundgut.ch

Über uns

Hans Jörg Fehle

ref. Pfarrer
freischaffend als geistlicher Begleiter und Exerzitienleiter
Wattwil
h.j.fehle@bluewin.ch

Über uns

Jon Andrea Florin

Soziologe und Betriebswirt
Geschäftsleiter fairunterwegs
Basel
jon.florin@fairunterwegs.org

Über uns

Christoph Gysel

Tourismuspfarrer
Präsident Saas Fee/Saastal Tourismus
Saas Grund
christoph.gysel@tourismuspfarrer.ch

Über uns

Barbara Haller Rupf

Diplomierte Geografin mit Executive MBA
Bildungsmanagerin und Tourismusforscherin
Felsberg
barbara.haller@haller-tournet.ch

Über uns

Stefan Roth

kath. Pfarrer
Tourismusseelsorger
Zermatt
pfarramt@zermatt.ch

Über uns

Joëlle Walther

Chrétienne réformée
Responsable de projet en Suisse romande
Genève
joelle.walther@ktch.ch

Statuts

In occcasiun da la tschantada da fundaziun da l’Associaziun Baselgias + Turissem Svizzer als 3 favrer 2020 a Berna sun gnüts acceptats ils statuts e tschernüts ils organs da l’associaziun. Plünavant s’ha fixà las contribuziuns dals commembers.

Über uns

Rait

Über uns

Nossa actività as splaja in colliaziun cun üna gronda rait naziunala ed internaziunala da differentas instituziuns ed organisaziuns sco eir da partenaris ed interessents. Quella vain successivmaing cumplettada. Nus ans allegrain da pudair collavurar cun oters circuls ecclesiastics e turistics. As mettai per plaschair in contact cun nus.

Dvantar commember

Über uns

Wir laden Sie herzlich ein, bei der wichtigen, bereichernden und spannenden Verbindung von Kirchen und Tourismus aktiv mitzuwirken. Mitgliedschaften (einzeln oder kollektiv) können Sie hier direkt vornehmen.