Cussagl executiv

Über uns

Simon Bart

Projektmanagement-Fachmann
Kommunikation KTCH
Bern
079 366 54 00
simon.bart@ktch.ch

Über uns

Christian Cebulj

Prof. Dr., Rektor
Theologische Hochschule Chur
Chur
081 254 99 97
christian.cebulj@ktch.ch

Über uns

Michael Landwehr

Pfarrer
Präsident KTCH
Zürich

079 482 01 74
michael.landwehr@ktch.ch

Über uns

Elvira Merz Krapf

Altstadtkirchen Zürich
Finanzen KTCH
Zürich, Engadin
078 629 47 70
elvira.merz@ktch.ch

 

Cussagl consultativ

Über uns

Natalia Bezzola Rausch

Kirchgemeindepräsidentin, Gemeinde- und Kantonsrätin
Appenzell Ausserrhoden
natalie.bezzola@ktch.ch

Über uns

Hans Jörg Fehle

ref. Pfarrer
freischaffend als geistlicher Begleiter und Exerzitienleiter
Wattwil
h.j.fehle@bluewin.ch

Über uns

Christoph Gysel

Tourismuspfarrer
Präsident Saas Fee/Saastal Tourismus
Saas Grund
christoph.gysel@tourismuspfarrer.ch

Über uns

Stefan Roth

kath. Pfarrer
Zermatt
pfarramt@zermatt.ch

Über uns

Joëlle Walther

chrétienne réformée
Suisse romande
Genève
joelle.walther@ktch.ch

Statuts

In occcasiun da la tschantada da fundaziun da l’Associaziun Baselgias + Turissem Svizzer als 3 favrer 2020 a Berna sun gnüts acceptats ils statuts e tschernüts ils organs da l’associaziun. Plünavant s’ha fixà las contribuziuns dals commembers.

Über uns

Rait

Über uns

Nossa actività as splaja in colliaziun cun üna gronda rait naziunala ed internaziunala da differentas instituziuns ed organisaziuns sco eir da partenaris ed interessents. Quella vain successivmaing cumplettada. Nus ans allegrain da pudair collavurar cun oters circuls ecclesiastics e turistics. As mettai per plaschair in contact cun nus.

Dvantar commember

Über uns

Wir laden Sie herzlich ein, bei der wichtigen, bereichernden und spannenden Verbindung von Kirchen und Tourismus aktiv mitzuwirken. Mitgliedschaften (einzeln oder kollektiv) können Sie hier direkt vornehmen.